Til Just Jared Jr. innrømmer Sterling han sjelden blir enig med Matt - men denne gangen ble de det og resultatet kan du se og høre under. Bilde fra youtube
Slik vi er vant til å se ham: som Demi Lovatos kjærlighetsinteresse Chad i tv-serien "Sonny With a Chance". Man jaggu kan han spille gitar også. Foto: Disney/youtube
Vi må nesten bare beklage.
Det hadde nemlig gått oss hus forbi at "Sonny With a Chance"-kjekkasen Sterling Knight (21) har skjulte musikktalenter.
Ikke hadde vi fått med oss at den søte Disneystjernen i september, 2009, lanserte en side på youtube med Nickelodeonstjernen Matt Shively (19) (kjent fra tv-serien "True Jackson, VP"), heller.
De to kameratene fra de to konkurrerende tv-selskapene opprettet siden for et liksomband de kalte Connecting Channels - men etter den første introduksjonsvideoen de publiserte ved lanseringen har det skjedd lite.
Før nå.
- Det har gått en stund siden sist vi publiserte en video. Vi beklager dette. Vi har vært skikkelig opptatt. På jobb. (...). Men vi har fått en masse spørsmål om når den neste videoen ville komme, så vi kjappet oss hjem fra jobb i dag for å kaste noe ut på internett og vi lærte oss denne sangen for, tja, ti minutter siden, forklarer Sterling i begynnelsen av det nye klippet du kan se under.
Sangen er en coverversjon av låta "Ain't No Rest for the Wicked" til rockebandet Cage the Elephant og spør du oss er de ganske så flinke.
Kjekke Sterling, som forresten fyller 21 år i dag (5. mars) har jo uansett fått endel erfaring på gitaren det siste året.
I den nye Disneyfilmen "Starstruck" spiller han en kul rockestjerne og synger både i filmen og på flere låter fra soundtracket.
Spørsmålet nå er hva dere syntes.
Connecting Channels- "Aint No Rest For The Wicked"