Britney stråler i sin nye reklamekampanje. Foto: All Over Press
Britney Spears (27) har for tiden stor suksess med comeback-turnéen sin, og nå er hun også aktuell med sin nye reklame for klesmerket Candy.
Denne uken ble bildene til vårkampanjen for det amerikanske klesmerket offentliggjort.
På de fargerike bildene - som minner mest om kulissene til et Barbie-hus - er popprinsessen omringet av alt fra hester til sin egen Ken i form av en polospiller.
Til tross for at Britney ser fantastisk ut på bildene, er det flere nettsteder som mener man bør ta det man ser med en klype salt.
- I tillegg til photoshoppingen av huden og brystene, er det også mulig at klærne har blitt photoshoppet på, ettersom størrelsene til Candy kun går opp til 16 år, skriver People.
Britney er snart aktuell med musikkvideo til låten ”Radar”, og ifølge nettstedet kommer hun til ha ha på seg klær fra Candy der.
- Jeg hadde det så gøy da vi tok bilder til kampanjen. Jeg elsker spesielt buksene og de søte kjolene som passer perfekt til videoen, uttaler "Gimme More"-stjernen selv ifølge People.