Navn:
Paris Whitney Hilton
Født:
17. februar 1981 i
Fakta:
- Paris er en amerikansk modell og skuespiller og er arving til hotellkjeden Hilton.
- Paris Hiltons oldefar, Conrad Hilton var sønn av Augustus Halvorson "Gus" Hilton som utvandret til ...
Det begynte ganske bra. Paris fikk snakket om sin nye tv-serie, at hun gleder seg til å bli bestemor og at hun føler at hun vokser med tiden. Men krig, religion og politikk og sånn er ikke et emne du bør ta opp med Paris. Foto: Splash/AOP
Det begynte så bra...
Paris Hilton var gjest på det amerikanske tv-programmet "The View" torsdag (25.09.08), men det gikk ikke helt som planlagt.
"The View" er et snakkeshow med blant annet komikeren Whoopi Goldberg, men da Paris var gjest gikk det ikke helt etter planen.
Det begynte bra. Paris fikk snakke om sin nye tv-serie på MTV "My New BFF", hvor hun leter etter en ny bestevenn, men da de andre begynte å snakke om politikk, ble hun helt stum.
.. men du kan vel ikke stemme, kan du? Jeg hadde en venn som satt i fengsel og han kunne ikke stemme - satt ikke du i fengsel?, spurte programlederen Joy Behar og refererte til tiden da Paris satt bak lås og slå.
- Jeg kan stemme, svarte en snurt Paris tilbake og det ble det noe av det siste hun sa under sendingen.
Programlederne begynte nemlig å snakke ivrig om presidentkampanjen i USA og mens debatten gikk satt Paris uten å si ett eneste ord.
Det var så stille fra gjesten at tv-kameraene ikke engang brydde seg om å ha henne i bildet.
Fordi hun er så interessert i politikk og sånn...?
Til slutt endte Whoppi debatten med å takke Paris for å ha deltatt.