Pamela Anderson og sønnen Dylan Lee er på vei ombord i flyet som skal ta dem fra New York.
Britney Spears prøver å gjemme seg bak vesken sin der hun er på vei til frisøren, og ut ifra frisyren å bedømme kan det se ut som om det er en god idé. Å gå til frisøren altså... Og kanskje gjemme seg bak vesken og...
Turnéaktuelle Jon Bon Jovi er her på Arena Bowl XXII for å se på Soul Victory Parade/Rally i Philadelphia.
Frosken Bon Jovi!
Cameron Diaz returnerer til bilen sin etter en lynvisitt på hårsalongen.
Jennifer Aniston ordner på singleten sin for å rette ut noen rynker. Veldig lite spennende egentlig.
Hovedvokalist Adam Levine fra Maroon 5 opptrer på Jones Beach Nikon Theatre i New York. Flere stjerner var med - Counting Crows og Sarah Bareilles var blant artistene.
Nå begynner vi å lure på om Matthew McConaughey trener til New York Marathon eller noe. Her ser det ihvertfall ut som om han tar treningen svært seriøst, med en ganske hot personlig trener ved sin side. Han har til og med på seg en vektvest for å maksimere utfallet av treningen.
Rumer Willis tar et kaffestopp på Starbucks i Beverly Hills.
Lisa Rinna går med Batman-trøye for å vise hvor stor fan hun er av den nyeste The Dark Knight. Hun hadde digget både filmen og Christian Bale sa hun til fotografene mens hun var ute på shopping i Beverly Hills.
Supermodell Adriana Lima signerer autografer på undertøysbutikken Victoria Secret på Aventura Mall i Florida. Et lite slengkyss tar vi imot!
Katie Holmes er i full gang med prøvene til Broadwaystykket hun skal delta i, "All my Sons".
Trash-dronningen, som hun blir kalt (uff da), Tara Reid, ble stående og smile til fotografene mens hennes venninne hentet bilen. De hadde akkurat vært og spist lunsj på Fred Segal.
Tommy Lee, Nikki Sixx , Vince Neil og Mick Mars fra Mötley Crue på pressekonferanse for "Guitar Center" i Hollywood, California. Guitar Center annonserte samarbeid med bandet og lanseringen av "Guitar Center On-Stage".
Rockeren Kid Rock leker seg med noen venner på yachten Silver i Saint-Jean-Cap-Ferrat, Frankrike.
For det meste damer, ser det ut som?
Lindsay Lohan og venninnen Samantha Ronson leker og tuller med hverandre på gaten og oppførere seg som skikkelige venninner der de går tusler rundt i West Hollywood.
Jeremy Piven da! Du vet at det er ulovlig å snakke i mobil uten handsfree i bilen! Og det skjønte han etterhvert også.
Han oppdaget nemlig en politibil og på vei hans vei, og da var han ikke sen om å sette over til høyttaler!
Eva Longoria ser heit ut som alltid i en knallrød kjole på vei inn på fest på sin egen restaurant, Beso.
Hennes mann, Tony Parker, derimot, så ikke ut til å hygge seg noe særlig. Det så nesten ut som om han hadde det vondt, der han trengte hjelp av dørvakten for å gå.
Travis Barker opptrer live på The Roxy i Hollywood, California. Anlagt skjegg har han gjort og. Han så faktisk plutselig mye eldre ut.
Billy Idol opptrer på Carling Academy Brixton i London. Vet ikke helt om den hårsveisen gjør noe for deg, Billy!
Wow, her har vi en tydelig Carrie Bradshaw-kopi! Solange Knowles har pyntet håret med en diger gullblomst og vandrer rundt i Londons gater.