6. juli besøkte hele Madonas familien en Kabbalahseremoni. Er det et desperat forsøk på å vise at ekteskapet fortsatt er like sterkt? Til venstre har vi Alex. Foto: Splash/AOP6. juli besøkte hele Madonas familien en Kabbalahseremoni. Er det et desperat forsøk på å vise at ekteskapet fortsatt er like sterkt? Til venstre har vi Alex. Foto: Splash/AOP
Stjernefakta
Madonna (1983): Låter: Lucky Star, Borderline, Burning Up, I Know It, Holiday, Think of Me, Physical Attraction, Everybody. Like A Virgin (1984): Låter: Material Girl, Angel, Like A Virgin, Over and Over, Love Don't Live Here Anymore, Dress You U...
Mer stjernefakta

Var hun utro?

Er Madonna årsaken til at en amerikansk baseballproff skiller seg?

annonse
07. Jul 2008 kl 10:00

Vi har levd med rykter om at ekteskapet har vært skrantende i flere år nå og bilder som dette beviser i hvertfall at de ser ganske trøtte ut. Foto: Splash/AOP
Vi har levd med rykter om at ekteskapet har vært skrantende i flere år nå og bilder som dette beviser i hvertfall at de ser ganske trøtte ut. Foto: Splash/AOP
Uskyldig "Like a virgin"?

Madonna nekter for at hun har vært utro med den amerikanske baseballproffen Alex Rodriguez.

Se bildene fra konserten i New York med Justin Timberlake


Skilsmisseryktene rundt popikonet Madonna (49) og regissøren Guy Ritchie (39) ser ikke ut til å stoppe.

Nå har derimot saken tatt en ny vending.

Kona til Alex vil i dag, (mandag 07.07.08), sende sine skilsmissepapirer til retten og flere amerikanske medier hevder Madonna er årsaken.

Derfor må Madonna, som fortsatt insisterer at hun ikke skal forlate Guy, gå til pressen for å avkrefte ryktene om at hun har hatt en affære med Alex:

- Ektemannen min og jeg, planlegger ikke en skilsmisse. Jeg kjenner Alex Rodriguez gjennom Guy Oseary, som er manager for oss begge, forteller Madonna i en pressemelding.

Både Madonna og Rodriguez er Kabbalah-tilhengere, og i forrige uke tok Madonna med seg barna til en Yankee-kamp.

Derfor tror mediene nå at det har pågått et eller annet mellom de to. Men Madonna blånekter:

- Jeg tok med barna mine til en Yankeekamp. Jeg er ikke romantisk involvert, på noen som helst måte, med Alex Rodriguez. Jeg har ingenting å gjøre med statusen i hans ekteskap eller den spirituelle stien han har valgt å følge, hevder Madonna.

Pressemeldingen fortsetter med å referere til rykter om at popikonet introduserte idrettsstjernen til den jødiske trosretningen, Kabbalah.

Cynthia Rodriguez, som giftet seg med New York Yankee-stjernen i 2002, forteller at ekteskapet er over fordi han har vært utro.

Men Madonna er altså ikke årsaken.




Bildespesialer

Sjekk Pimp my diva spesial



Her har du en liten fritidsspesial



Madonna på Coachella



Her har du bildespesialen av Madonna på scenen



Her har du Madonnas motespesial



Madonna-spesial




Les også

Adopterer igjen
Manipulerte Madonna
Vil bli tjukk?
Avlyser julen
Sexleke
Sprøyter seg selv med vitamincocktailer på fly Justin skriver for Madonna
Dreit ut Madonna
Lærer babyen Kabbalah
Nytt Par
Sex tre ganger i uka
Popicon in space
Til Afrika - med mange bildespesialer
Savner singellivet
Risikerer fengsel
Fortsatt Kabbalaisk
Ny Kabbalah-venninne
Kabbalah-navn
For gammel?
Livredd svigermor
Kabbalah-clash
HM HM?
Madonna provoserer
Bildespesial Madonna Coachella
Buet av scenen
Madonna slutter!
- Er du lesbisk, mamma?
Britisk prisdryss
Akutt operert
Join in
Hung Up
Pimp my diva - med bildespesial
Madonnas datter er flau - med trend bildespesial
Les mer om: madonna, new york, justin timberlake, guy ritchie, musikk
annonse
annonse
annonse
annonse
annonse
annonse