Shanna Moakler, ekskona til eks-Blink 182-medlemmet Travis Barker, fløy på Paris Hilton på en nattklubb i Los Angeles tidlig onsdag morgen.
Det var en skikkelig catfight som utspilte seg på nattklubben Hyde Lounge ved 02-tiden.
Paris hadde akkurat ankommet utestedet da skuespilleren og nakenmodellen Moakler klikket totalt og begynte å slå Paris i ansiktet.
- Hun skrek en masse obskøniteter og angrep henne, opplyser Hiltons representant Elliot Mintz til ABC News.
Ifølge Mintz måtte Shanna holdes fast mens Paris fikk hjelp ut av lokalet.
- Hun ringte meg umiddelbart og fortalte at hun ikke trengte å dra til sykehuset, men at hun kom til å anmelde dette til politiet, forteller Elliot.
Politiet i Los Angeles bekrefter for nyhetsbyrået AP at saken har blitt anmeldt, men vil ikke kommentere saken ytterligere.
De virket så lykkelige den gang da. Foto: Getty/AOP
Men ifølge TMZ har til og med Moakler levert inn en anmeldelse til politiet. Hun hevder nemlig at Hiltons ekstype Stavros Niarchos helte en drink over henne og dyttet henne ned en trapp.
- Jeg kan ikke være helt sikker på hvorfor det her skjedde, men Moakler har vært opprørt over ryktene om at Paris dater Travis Barker. Ryktene er ikke sanne. De dater ikke, opplyser Elliot Mintz.
Barker og Moakler søkte om skilsmisse i august og siden den gang har Travis og Paris blitt observert i hete klineomganger flere ganger. Sist i begynnelsen av september på en nattklubb i New York.
Etter den hendelsen skal Moakler ifølge ryktene ha lagt igjen truende beskjeder på Hiltons teleforsvarer.
- Jeg kommer til å oppmuntre Paris, sammen med hennes advokat, å begjære et besøksforbud mot Moakler for å hindre at hennes farlige oppførsel eskalerer, forteller Mintz til TMZ.