Jennifer Aniston har nå avslørt at hun syntes Vince Vaughner bedre i senga enn Brad Pitt!
Den tidligere Friends-stjernen hadde en skikkelig jentefest med venninnene forleden dag , og mens vinen fløt snakket de om sin beste sex-erfaring.
Da dukket derimot ikke navnet Brad Pitt, som er sammen med den lidenskapelige Angelina Jolie, opp...
- Ta i gulvet, Vince er den beste elskeren Jen sier hun noensinne har hatt. Hun fniste og fortalte hvor flink han er, inn og ut av soverommet. Jen sier Vince er en virkelig mann. Han forstår hennes behov både seksuelt og følelsesmessig, avslører en venninne til magasinet New Weekly .
Det ble også hevdet at Jennifer aldri snakket varmt om forholdet til Brad og at hun aldri klarte å slutte å snakke om Vince.
Jennifer og Vince traff hverandre på innspillingen av filmen "The Break Up" og siden den gang har det blitt fortalt at de allerede har forlovet seg - i den romantiske byen Paris.
Da er vel alt bare strålende for Jennifer om dagen...