På scenen - men aldri på en fredag ifølge Kabbalah. Foto: AOPPå scenen - men aldri på en fredag ifølge Kabbalah. Foto: AOP

Fortsatt Kabbalahisk

Madonna blånekter

annonse
10. Jul 2006 kl 09:13

Madonna bøyer og tøyer på verdensturneen. Foto: AOP
Madonna bøyer og tøyer på verdensturneen. Foto: AOP
Popsuperstjernen Madonna står hardnakket imot ryktene som sier hun er i ferd med å forlate den obskure jødiske trosretningen Kabbalah på grunn av sin økonomiske situasjon og familien.

Madonna, som har vært en ivrig Kabbalah-tilhenger siden slutten av 1990-tallet, har donert millioner av dollar til Kabbalah-sentrene i London, New York og Los Angeles.

Nå blir det hevdet at Madonna er lei av den finansielle byrden som følger den mystiske religionen og at dens leveregler setter forholdet til ektemannen Guy Ritchie og barna i fare.

For eksempel feirer ikke familien jul og det sies at Madonna vil at barna hennes ikke skal føle seg fremmed overfor konvensjonelle tradisjoner.

Derfor hevder kilder at den 47 år gamle popstjernen har kuttet det røde båndet rundt håndleddet som indikerte at hun fulgte Kabbalah.

- Så vidt jeg, er det ikke sant, forteller en pressetalskvinne for Madonna ifølge WENN.

Kanskje hun bare ville ha Lindsay Lohan som etterfølger da hun introduserte tenåringsstjernen for troen?

Les også

Ny Kabbalah-venninne

Kabbalah-navn
For gammel?
Livredd svigermor
Kabbalah-clash
HM HM?
Madonna provoserer
Bildespesial Madonna Coachella
Buet av scenen
Madonna slutter!
- Er du lesbisk, mamma?
Britisk prisdryss
Akutt operert
Join in
Hung Up
Pimp my diva - med bildespesial
Madonnas datter er flau - med trend bildespesial
Les mer om: musikk
annonse
annonse
annonse
annonse
annonse
annonse
tittel logo FILM/TV-SNAKK
avengers XD ... (2012-05-09 22:07:47)
Ringenes herre <3 ... (2012-05-09 21:59:36)
tittel logo TREND OG SKJØNNHET
^ Megusta ... (2012-05-16 13:41:04)
tittel logo TEKNOLOGISNAKK
Nice:) ... (2012-05-10 20:42:58)
har godtatt ... (2012-05-10 01:07:55)
du må godta meg da:P Mariados ... (2012-05-09 15:19:26)