Kevin har to barn fra et tidligere forhold. Nå venter han to med Britney. Foto: All Over Press
Pop-prinsessen Britney Spears fikk et virkelig sjokk da hun oppdaget at hun var gravid for andre gang.
Britney, som fikk sønnen Sean Preston i oktober, innrømmet nemlig i et intervju for ikke lenge siden at hun nok ikke var helt klar for en ny baby.
- Jeg var sjokkert fordi det var så tidlig og jeg var litt redd i begynnelsen. Ja, jeg var skikkelig overrasket, fortalte den vordende tobarnsmoren til OK.
Heldigvis var ektemannen Kevin Federline i nærheten til å dele sjokket med henne.
- Han var ganske sjokkert også. Men dette sjokket snudde seg til glede.., avslørte pop-prinsessen som nå må legge en forventet musikalsk comeback på hylla.
I det sammen intervjuet viste Spears sin avsky mot tabloid-pressen som beskylder henne for å være en dårlig mor.
- Man skulle tro redaktørene av magasinene hadde barn og at de ikke ville skrive om det. Det er virkelig usmakelig. Du leser og tenker det er absurd, men offentligheten vet ikke hva som virkelig skjer og du føler deg dum fordi du må forsvare deg selv mot disse ignorante menneskene, forklarte en oppgitt Britney.