Madonna og Guy Ritchie er bare sammen for barnas skyld, hevder faren til Guy.
Den aldrende popartisten og regissøren har sønnen Rocco (5) og Madonnas datter Lourdes (9) sammen og John Ritchie (76) sier nå at paret har sverget å forsøke å redde forholdet for deres skyld.
Men John forteller at det ikke er en garanti for at det vil holde.
- Det er barna som holder de sammen. Barna betyr alt for dem, røper John Ritchie til det britiske bladet Closer .
For tiden er Madonna og Guy i Los Angeles, men John, som bor i London, hadde middag med sønnen rett før de dro til statene da Guy fortalte at de ville forsøke å lappe sammen forholdet igjen.
- L.A. ser ut til å ha hjulpet dem. Det er lettere der fordi det er mindre press. Du kan aldri vite at ting vil gå bra, men de ser ut til å tilpasse hverandre mer. De er begge istand til å gå ut sammen på kvelden. De vil begge se barna og være en familie, forklarer den åpenhjertige faren.
Kanskje den varme luften i California ser ut til å hjelpe.